Doradztwo oraz wsparcie przy zakupie i wynajmie nieruchomości

Szukanie nowego mieszkania, sprzedawanie gruntu czy nieruchomości w dobrej lokalizacji może być problematyczne. Nie tylko zakup, ale i wynajem powierzchni np. magazynów wiąże się z wieloma formalnościami i wymaga dobrej znajomości rynku. To z kolei wiąże się z poświęceniem na to czasu, a czas to pieniądz. Właśnie dlatego Property Place zajmuje się wszystkim kompleksowo. Głównie przekazujemy klientom starannie dobrane oferty, które spełniają ich oczekiwania, ale także, niezależnie od rodzaju transakcji, zapewniamy doradztwo przy zakupie nieruchomości, lokalu, magazynu czy gruntu.

Wsparcie przy zakupie czy wynajmie nieruchomości obejmuje m.in. dobieranie ofert, asystę doradcy podczas negocjacji warunków umowy itp. Wspieramy klientów przy dzierżawie lokalu czy magazynu oraz przy zakupie gruntów.

Badamy potrzeby klienta, określając podstawowe parametry, takie jak metraż, lokalizacja, dostęp do obiektu, zapotrzebowanie na powierzchnie socjalne lub biurowe, media. Na podstawie wywiadu wybieramy dla klienta obiekty, które spełniają wszelkie oczekiwania.

Wspólnie oglądamy wybrane obiekty, jeszcze bardziej doprecyzowując potrzeby.

Doradztwo przy wynajmie

Wspieramy klientów w negocjacjach warunków najmu, pomagając m.in. ustalić wysokość czynszu oraz warunki umowy. Reprezentujemy klienta w trakcie negocjacji Nasze doradztwo to kompleksowa usługa, obejmująca działanie od rozpoznania potrzeb, aż do podpisania umowy.

Zajmujemy się weryfikacją zapisów MPZP, sprawdzamy dostępność mediów, komunikację z drogą publiczną, gwarantujemy wsparcie w uzyskaniu DŚ, WZiZT, PnB.